Bordowe włosy – komu pasują, kiedy warto się ufarbować na taki kolor?

Bordowe włosy – komu pasują? Kiedy zdecydować się na taki kolor?

Farbowanie włosów daje nam praktycznie nieograniczone możliwości na zmienianie swojego wyglądu. Korzystając z farb do włosów możemy pozostać w naturalnych kolorach, takich jak blondy, rudości, brązy i czerń. Możemy też zaszaleć i ufarbować włosy na dowolny inny kolor! Czerwień, szarość, zieleń, granat lub bordo, to tylko niektóre z możliwości. Wśród bardziej odważnych kolorów zdecydowanie przoduje czerwień i bordo. I właśnie na tym ostatnim kolorze się teraz skupimy. Bordowe włosy – komu pasują, a kiedy lepiej nie decydować się na ten kolor? Podpowiadamy!

Kobiety o jesiennym typie urody będą wyglądać oszałamiająco w bordowych włosach. Oliwkowa cera, piwne lub brązowe oczy i bordo na głowie stanowią bardzo interesujące i efektowne połączenie! Nie oznacza to jednak, że panie o innym typie urody nie mogą sobie pozwolić na taki kolor włosów. Należy jednak pamiętać, że bordo również może mieć różne odcienie. Bardzo ciemnobordowe włosy będą pasowały do pań o typie urody zimy. Chłodna karnacja i jasne oczy będą dobrze dopełniać włosy w kolorze ciemnego bordo. Z kolei kobiety posiadające typ urody lato, będą dobrze wyglądać w ciepłych, nieco jaśniejszych odcieniach bordo. Jedynie wiosny powinny unikać tego koloru i pozostać co najwyższej przy brązach mających delikatną, czerwoną poświatę.

Sprawdź przewidywany efekt

Żyjemy w dobie technologii. Jeśli zastanawiasz się nad ufarbowaniem włosów, to w wygodny sposób możesz sprawdzić, jak mniej więcej będzie wyglądał efekt końcowy. Wystarczy, że wgrasz swoje zdjęcie do specjalnego kreatora, a następnie za pomocą dostępnych w nim funkcji zmienisz swój kolor włosów. Taka symulacja może ci pomóc podjąć decyzję o tym, czy dany kolor jest dla ciebie, czy jednak wolisz zdecydować się na coś innego. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad pytaniem, bordowe włosy – komu pasują, a komu nie, to zawsze możesz zasięgnąć rady fryzjera. Choć ostateczna decyzja będzie należała do ciebie, to jednak doświadczony profesjonalista, z pewnością będzie w stanie ci doradzić.

Bardzo często bowiem diabeł tkwi w szczegółach. Rodzaj użytej farby, sposób farbowanie, zdecydowanie się na delikatne refleksy lub ombre – to wszystko ma ogromne znaczenie i duży wpływ na efekt końcowy. Dlatego, jeśli chcesz być zadowolona z efektów, to polecamy udać się do dobrej jakości salonu fryzjerskiego, cieszącego się pozytywnymi opiniami i zaufaniem klientek. Dzięki temu będziesz mogła być pewna, że twoje włosy trafią w dobre ręce, a efekt końcowy będzie ci się podobał.