Granatowe włosy – idealnie stworzone dla brunetek

Granatowe włosy są świetną propozycją dla brunetek, które w takiej stylizacji będą wyglądały przepięknie. Trend ten wpisuje się w nieco tajemniczy oraz mroczny klimat, który jest otulony także szarością. Naprawdę fryzury w tym kolorze wyglądają świetnie.

Połączenie czarnego i niebieskiego

Kolor czarny oraz niebieski jest wręcz doskonałym połączeniem. Z takowego połączenia wychodzi nam bardzo bajeczny granat. Sprawdzi się to także na włosach i jak się domyśleć nietrudno, z takową koloryzacją najmniej się namęczą zdecydowanie brunetki. One mają już jakby dobrą bazę do farbowania, a więc kruczoczarne włosy. Takowa zmiana będzie z pewnością widoczna, a przy okazji ożywi naszą fryzurę, nadając nieco tajemniczości oraz także elegancji, a więc jednej z cech pożądanej najbardziej przez kobiety.

Granatowe włosy podobają się jednak także nie tylko brunetkom. Kobiety te również mogą uzyskać taki kolor, ale przez nimi jest nieco dłuższa droga. Na pewno koloryzacja takiego typu powinna przebiegać w towarzystwie doświadczonego fryzjera. Farbowanie na czarno osłabia znacznie nasze włosy, dlatego najlepiej, aby w sposób najbardziej łagodny zrobił to profesjonalista. Co więcej, on będzie najlepiej wiedział jaką osiągnąć efekt granatowy dzięki wykonaniu niebieskich refleksów.

Koloryzacja na każdy z rodzajów włosów

Śledząc zdjęcia kobiet, które się zdecydowały na taką modną koloryzacją nasuwa nam się na sam początek jeden wniosek. O czym mowa? Kolory te sprawdzają się na absolutnie każdej długości oraz na każdym rodzaju włosów. Pasują zarówno do pofalowanych dziewczęcych fryzur, którym przy okazji dodają mocnej gęstości, jak i także do loków, sprężynek oraz kosmyków idealnie gładkich.

W takim wydanie będą świetnie wyglądały także u miłośniczek krótkich fryzur, które z resztą są niezwykle modne w obecnym sezonie. Jeśli jesteśmy brunetkami, a chcemy sobie dodać nieco specyficznego uroku, to można użyć nie tylko trwałej farby granatowej, ale możemy na początek spróbować z użyciem niebieskiej szamponetki.

Takową koloryzację możemy spróbować wykonać samodzielnie. Jednak przy użyciu już trwałej i prawdziwej farby lepiej będzie się udać do fryzjera. Co jak co, ale fryzjer dobierze do nas odpowiedni odcień i co najważniejsze nie spali naszych włosów. Farby słabej jakości, które są dostępne w sklepach niestety mają to do siebie, że nie do końca są odpowiedniej jakości. Rzeczywiście mogą zniszczyć nam włosy. Gdy będziemy je trzymać zbyt długo, to rzeczywiście możemy mieć spalone włosy. Tego raczej chciałybyśmy uniknąć.