Kim jest Julia Nowak?

Julia Nowak to partnerka Jana Bednarka, piłkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej, który na co dzień gra w FC Southampton. Kobieta jest fotomodelką i influencerką, zajmuje się też projektowaniem biżuterii. Mało tego, jest również grafikiem komputerowym. Co jeszcze wiemy na jej temat? Jeśli jesteście ciekawi, czytajcie dalej.

Julia Nowak — wiek, czym się zajmuje

Julia Nowak urodziła się 4 kwietnia 1997 roku. Obdarzona oryginalną urodą i perfekcyjną sylwetką — przy wzroście 160 cm wzrostu, 86 cm w biuście, 64 w talii i 80 w biodrach, od dawna robi karierę w fotomodelingu. Jej profil na stronie maxmodels.pl odwiedziło już ponad 820 tysięcy osób.

Dziewczyna ma koncie wiele sesji zdjęciowych, ale na codzień projektuje biżuterię i zajmuje się grafiką komputerową. Marzy również o karierze w protetyce. Złożyła nawet dokumenty na odpowiednie studia na uczelnie w Warszawie i Krakowie.

Julia Nowak i Jan Bednarek

Para poznała się za pośrednictwem Instagrama, o czym Julia opowiedziała kiedyś w jednym z wywiadów.

Janek napisał do mnie na Instagramie. Początkowo mu nie odpisywałam, ale on wciąż wysyłał mi zabawne filmiki i wiadomości. Jego poczucie humoru i pomysłowość sprawiły, że postanowiłam bliżej go poznać, więc przyjęłam jego zaproszenie na mecz Polska–Kazachstan. Nigdy nie interesowałam się piłką nożną i po raz pierwszy oglądałam mecz z trybun.

Ich randka trwała zaledwie 20 minut i była dość nietypowa bowiem zanim dziewczyna zdążyła zamienić z piłkarzem kilka zdań, poznała już jego rodziców.

Para jest w związku od wielu lat – według pojawiających się informacji zakochani są razem od 2017 roku, a do zaręczyn doszło w lipcu 2020 roku na greckiej wyspie Mykonos. W sierpniu 2021 narzeczeni powitali na świecie swoją córeczkę, Lilly. Dziecko urodziło się w Polsce, w Poznaniu.

Julia Nowak — Instagram

Partnerka Jana Bednarka prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @juuulencja. Aktualnie jej konto obserwuje 109 tysięcy użytkowników. Zdjęcia, które Julia Nowak tam publikuje to fotografie zarówno z sesji zdjęciowych, jak i prywatne w towarzystwie ukochanego oraz ich córeczki, a także słodkiego psa, buldoga francuskiego, którym razem się opiekują.