Kim jest Monika Mazur? [mąż, Instagram, Na sygnale]

Monika Mazur to polska aktorka, znana widzom przede wszystkim z serialu Na sygnale, gdzie wciela się w rolę Martyny. Brała udział także w kilku programach telewizyjnych, m.in. w Big Music Quiz, Dance, dance, dance czy Przygarnij mnie. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem prowadzi program Lajk. Była także współgospodynią gali zakończenia festiwalu w Międzyzdrojach 2019. Co jeszcze wiemy na temat sympatycznej aktorki? Czytajcie dalej.

Monika Mazur — wiek, wzrost, wykształcenie

Aktorka urodziła się 5 czerwca 1991 roku. Jest średniego wzrostu, mierzy 166 cm. Z wykształcenia jest aktorką, w 2016 roku ukończyła krakowską akademię teatralną.

Monika Mazur — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą monika_mazur_. Na chwilę obecną jej konto obserwuje 180 tysięcy użytkowników tego serwisu. Aktorka chętnie dzieli się zarówno zdjęciami ze swojego życia prywatnego, jak i zawodowego.

Monika Mazur i mąż Tomasz Chrapusta

Mężem Moniki Mazur jest kolega po fachu — aktor i reżyser Tomasz Chrapusta. Para wzięła ślub 27 lipca 2019 roku we Wrocławiu. Aktorka wystapiła w pięknej, białej sukni autorstwa Macieja Domańskiego, a na ceremonię przypłynęła motorówką. Wśród gości pojawiły się m.in. Weronika Humaj (Ania ze Stulecia Winnych), Joanna Kuberska (Julka z M jak miłość) i Izabela Zwierzyńska (Iwona z Barw szczęścia).

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta poznali się na studiach aktorskich w Krakowie. Wystąpili razem w programie Przygarnij mnie, w którym postanowili adoptować psa Charliego. Można ich było oglądać także w teledysku do piosenki Talizman Kamila Bednarka.

Monika Mazur — dziecko

Aktorka z Na sygnale we wrześniu 2020 roku urodziła syna Leonarda, którego zdrobniale nazywa Leosiem. Ojcem dziecka jest oczywiście Tomasz Chrapusta.

Monika Mazur — Na sygnale

Monika Mazur ma koncie głównie epizodyczne role w serialach takich jak Pierwsza miłość, Julia czy Ojciec Mateusz. Od 2014 roku występuje w serialu Na sygnale, gdzie wciela się w postać Martyny Kubickiej, narzeczonej Piotra