Profesjonalny ekspres do kawy? Coffea Professional Plus Milk

Niezależnie od tego, czy szukasz ekspresu do kawiarni, restauracji czy biura – jeśli wiesz, że urządzenie będzie intensywnie użytkowane, upewnij się, że jest wystarczająco wydajne. Tylko wtedy zyskasz pewność, że ekspres każdego dnia przygotuje wiele napojów – zawsze w krótkim czasie i z zachowaniem najwyższej jakości. Przykładem takiego ekspresu jest Coffea Professional Plus Milk.

Podsumowanie:

  • Wydajny ekspres do kawy jest podstawą w wielu miejscach: kawiarniach, restauracjach, a także biurach, w których pracownicy oczekują łatwego dostępu do dobrej jakości napoju.
  • Ekspres automatyczny sprawdzi się w większości przypadków, bo jest łatwy w obsłudze i daje dostęp do profesjonalnie zaparzonych napojów, i to w zaledwie kilka minut od uruchomienia programu.
  • Coffea Professional Plus Milk to przykład automatycznego ekspresu do kawy klasy premium. Cechuje go zwiększona wydajność, praca na bazie świeżego mleka i możliwość przygotowania gorącej czekolady. Przeczytaj tekst i dowiedz się o nim więcej!

Dlaczego warto wybrać ekspres automatyczny do kawy?

Na rynku znajdziesz kilka rodzajów ekspresów kawowych. Oprócz automatycznych są jeszcze modele kolbowe i przelewowe. Dlaczego to właśnie „automat” sprawdzi się najlepiej w większości przypadków? Bo łączy w sobie intuicyjną obsługę i niezawodne, powtarzalne działanie. Oferuje nawet kilkanaście różnych typów napojów i nie wymaga choćby podstawowej wiedzy baristycznej, by parzone przez niego kawy zachwycały smakiem i aromatem. Wykonuje bowiem niemal całą pracę za użytkownika, w kilka minut serwując gotowy napój. W dodatku automatyczne ekspresy do kawy dostępne są w tak różnych wariantach, że z łatwością można dobrać model idealnie dopasowany do potrzeb danego miejsca.

Biuro, gastronomia, handel – Coffea Professional Plus Milk pasuje do każdego z tych miejsc

Ekspres automatyczny Coffea Professional Plus Milk (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy/coffea-professional-plus-milk/) należy do grona urządzeń klasy premium. Cechuje się zwiększoną wydajnością i posiada wiele funkcji potęgujących komfort i tym samym satysfakcję z jego użytkowania. To idealny model do miejsc, w których spożycie kawy oscyluje wokół 180 porcji dziennie. Spełni więc dobrze swoją funkcję zarówno w kawiarni, restauracji, sezonowej lodziarni, dużym biurze, jak i na stacji benzynowej. Co ważne, pracuje na bazie świeżego mleka. Dzięki temu – i przy wsparciu innowacyjnego systemu Dynamic Milk – serwuje różnorodne kawy mleczne, zawsze z zachowaniem najwyższej jakości smaku, a także piękną pianką.

Co jeszcze zasługuje na wyróżnienie w ekspresie Coffea Professional Plus Milk?

  • Duży zbiornika na wodę (4,5 l), na ziarna kawy (1,1 kg) i czekoladę (700 g).
  • Podgrzewacz filiżanek SteamJet.
  • Wyraźny, dotykowy ekran i podświetlone panele boczne.
  • Opcja oszczędnego zużycia energii.
  • Regulowana wysokość wylewki.

Automatyczny ekspres do kawy Coffea Professional Plus Milk oraz wiele innych modeli możesz zyskać w ramach dzierżawy, leasingu lub zakupu na raty 0%.