Olejek Sesa – wielofunkcyjny produkt do pielęgnacji włosów

Olejek Sesa – zapewnij swoim włosom odpowiednią pielęgnację

Dbanie o włosy wymaga dużej wiedzy. Wiedzy na temat tego, które składniki służą naszym włosom, w jaki sposób je łączyć, żeby uzyskać jak najlepsze efekty oraz tego, czego unikać, żeby nie zaszkodzić kosmykom. Na szczęście na rynku znajdują się produkty wielofunkcyjne, pozwalające za pomocą jednego kosmetyku osiągnąć kilka pozytywnych rezultatów. Wśród tych produktów należy wymienić olejek Sesa, który posiada unikalną recepturę, składającą się z osiemnastu ziół, pięciu olejków i mleka. Jakie działanie ma ten kosmetyk i czy warto go kupić?

Działanie i efekty po zastosowaniu olejku od Sesa

Olejek Sesa posiada wielofunkcyjne działanie, dzięki czemu zapewnia włosom kompleksową pielęgnację i pozwala na rozwiązanie różnych problemów. Wśród tych działań, można wymienić odżywienie i wzmocnienie mieszków włosowych, dzięki czemu włosy stają się gęstsze, lepiej rosną i nie są tak podatne na wypadanie. Dodatkowo olejek zapobiega przedwczesnemu siwieniu oraz rozdwajaniu się końcówek. Nawilża włosy, działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, likwiduje łupież i zwiększa objętość włosów. Jak widać, lista efektów jest stosunkowo długa. Czy produkt ten posiada jeszcze jakieś dodatkowe zalety?

Wśród zalet zdecydowanie można wymienić naturalny, bogaty skład, wydajność oraz brak obciążania włosów i podrażniania skóry głowy. Olejek dedykowany jest każdemu, kto chce zadbać o swoje włosy i skórę głowy, niezależnie od wieku i płci. Produkt polecany jest szczególnie osobom o cienkich, łamliwych włosach, ponieważ jego stosowanie w widoczny sposób zagęści kosmyki i sprawi, że włosy staną się mocniejsze. Naszym zdaniem zdecydowanie jest to produkt warty przetestowania. Zwłaszcza, że jego cena jest atrakcyjna i zachęca do zakupu.

W jaki sposób prawidłowo używać tego olejku?

Włosy umyć, a następnie delikatnie osuszyć za pomocą ręcznika. Następnie, olejek nałożyć na skórę głowy i wykonać dwudziestominutowy masaż głowy. Olejek aplikujemy do momentu, w którym skóra głowy zaczyna go absorbować. Co istotne – na koniec należy wmasować resztę olejku w końcówki włosów. Produkt zostawiamy na całą noc, a po obudzeniu się myjemy głowę. Olejku należy używać 2-3 razy w tygodniu, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty. Jeżeli nie chcemy zostawiać olejku na całą noc, ponieważ np. powoduje on przesuszenie lub swędzenie skóry głowy, to możemy nałożyć go na 3-4 godziny przed myciem włosów. Warto zaznaczyć, że olejek łatwo się zmywa. Do usunięcia go wystarczy jedno umycie głowy za pomocą szamponu.