Zobacz, jakie produkty do przedłużania rzęs najbardziej Ci się przydadzą

Marzysz o otworzeniu własnego gabinetu kosmetycznego? Planujesz skupić się przede wszystkim na zabiegach związanych ze stylizacją rzęs, w tym ich przedłużaniu? Na pewno zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz wielu specjalistycznych produktów. Które najbardziej przydadzą Ci się na początek? Podpowiadamy!

Produkty do przedłużania rzęs – które są niezbędne?

Zastanawiasz się, bez jakich produktów do przedłużania rzęs nie obędzie się żaden gabinet kosmetyczny? Bez wątpienia potrzebujesz przede wszystkim wysokiej jakości sztucznych rzęs. Postaw na włoski o różnych długościach i grubościach. Warto także oferować wiele kolorów i skrętów. To jednak nie wszystko. Przydadzą Ci się m.in. skuteczne i łatwe w aplikacji kleje do rzęs oraz precyzyjne pęsety. Nie zapomnij również o zakupie aplikatorów, holderów czy podstawek na kleje. Na pewno dobrze jest wyposażyć się także w specjalne szczoteczki i szampony do rzęs.

Jakie kleje i rzęsy wybrać?

Zastanawiasz się, które produkty do przedłużania rzęs są godne uwagi? Jeśli chodzi o kleje, zwracaj uwagę na ich skład. Pamiętaj, że musi on być bezpieczny dla Ciebie i Twoich klientek. Warto wybierać produkty hipoalergiczne. Oprócz tego znaczenie ma łatwość aplikacji i trwałość stylizacji. Bez wątpienia klej nie może nadmiernie obciążać włosków.

Sztuczne rzęsy powinny natomiast być lekkie, miękkie oraz elastyczne. Ich skręt musi być trwały, a w dodatku włoski nie mogą się odkształcać. Upewnij się też, z jakiego materiału zostały wykonane. Poza tym dowiedz się, czy łatwo się je aplikuje oraz rozdziela. Wbrew pozorom to wszystko będzie miało ogromne znaczenie w Twojej pracy.

Gdzie kupić produkty do przedłużania rzęs?

Nie wiesz, gdzie najlepiej kupić produkty do przedłużania rzęs? Musisz mieć świadomość tego, że warto stawiać przede wszystkim na sprawdzonych producentów i sprzedawców. Koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego https://fashionlash.pl/, gdzie znajdziesz produkty najwyższej jakości. Do wyboru masz wiele rodzajów rzęs, które różnią się kolorami, skrętami, grubością itp. Oprócz tego sklep dysponuje szeroką ofertą klejów do rzęs i innych przydatnych akcesoriów do przedłużania.

Jak widać, do przedłużania rzęs potrzebne są profesjonalne produkty. Duże znaczenie ma wybór rzęs i klejów, ale nie zapomnij także o innych akcesoriach. Warto wiedzieć, że wysokiej jakości produkty znajdziesz w ofercie sklepu Fashionlash. Jeśli zdecydujesz się zrobić tam zakupy, na pewno nie pożałujesz.